#
#

Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija

Interneto svetainė:  www.sneries.vilnius.lm.ltVilniaus Salomėjos Nėries gimnazija – tai moderni, šiuolaikiška IV-metė gimnazija, teikianti bendrąjį vidurinį išsilavinimą, atverianti ugdytiniams platų pasirinkimo galimybių spektrą, formuojant asmenybę, pajėgią tobulėti, gebančią pozityviai keisti Lietuvos tikrovę, kūrybiškai įsiliejančią į atvirą pasaulį. Senamiesčio centre įsikūrusi gimnazija skatina kūrybiškumą ir laisvą besimokančiojo brendimą.

Mokykla nuo seno garsėja įgyvendindama įvairius projektus edukacinėse senamiesčio erdvėse (muziejai, universitetai, senamiesčio architektūra, kavinės ir pan.). Gimnazijos bendruomenė yra atvira naujiems iššūkiams ir naujoms idėjoms, kurios skatina novatoriškai įgyvendinti ugdymo tikslus. Didžiausia ir svarbiausia gimnazijos bendruomenės dalis yra mokiniai, kurie savarankiškai teikia iniciatyvas, dalyvauja gimnazijos tarybos veikloje ir atstovauja savo interesus. Iniciatyvių mokinių ir mokytojų bei liberalus administracijos požiūris įkvepia kitus bendruomenės narius aktyviai dalyvauti įvairiuose projektuose ir naujose iniciatyvose.


Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijoje „Audiovizualinė medija – kūrybiškos tolerancijos paieškos"
 
Daugiau
 
Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos projektas „DJ Alchemikai"
 
Daugiau
 
Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos projektas „Matematika kitais kampais"
 
Daugiau
 
Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos projektas „POP - Pasimetusio Originalumo Paieškos"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.