#
#

„Ieškanti klasė“ Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės - Bitės gimnazijoje

Mokykla: Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazija

Kūrybos agentas:  Ieva Malukienė

Kuriantis praktikas:  Artūras Areima

Kuruojantis mokytojas: 

 


Tyrinėjimo sritis:  Motyvacija mokytis kalbų

Tikslinė grupė:  28 šeštokai, 12-13 metų moksleiviai

Tikslai:  Padidinti vaikų empatiškumą ir skatinti bendradarbiavimą tarp mokinių ir mokytojų.


Pratimai atskleidė naujų problemų. Vaikai kartu kūrė istorijas, įsitraukė entuziastingai, nesivaržė. Istorijos – tikri siaubo filmų siužetai! Per pamokas rašydami rašinius, aptardami kūrinius vaikai tarsi žino, ko iš jų tikimasi, o dabar vaizduotę išlaisvino. Visi teoriškai žinome, kad vaikus veikia tokio pobūdžio filmai, bet kai praktiškai atsiskleidžia ta poveikio jėga, įspūdis šiurpokas. Atsiranda būtinybė aptarti kitokias kino istorijas. Kalbėjome apie tikrus bendraamžių santykius.

Vaikai noriai vaidino situacijas grupėmis: „Geriau vaidinti negu pasakoti“. Vėl naujas iššūkis – keli vaikai stengėsi išvengti projekto veiklos. Nevertėme, leidome stebėti, vienas kitas pamažu įsitraukė.

Su agente Ieva ir praktiku Pauliumi susitiko tėvai. Jie buvo patenkinti, nes vaikai namie džiaugėsi, pasakojo, kad mokykloje įdomu: „Leidžia išsakyti nuomonę“, „Vaikai gali išreikšti save“.

Nuorodos: „Kūrybinės partnerystės" klasės tinklaraštyje ir mokyklos tinklapyje.

 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.