#
#

Kaišiadorių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos projektas „Kalbu „keistai“: vaizdais, garsais, kūnu“ (II)

Mokykla: Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla

Kūrybos agentas:  Vakarė Smaleckaitė

Kuriantis praktikas:  Brigita Arsobaitė

Kuriantis praktikas:  Austėja Tavoraitė

Kuruojantis mokytojas:  Jurgita Nauckūnienė

 


Tyrinėjimo sritis:  Ieškoti būdų mokiniams, kurie pamokose nekalba, o ir nerodo didelės motyvacijos mokytis, išreikšti save vaizdu, judesiu, per objektus. Tokiu būdu siekėme dirbti ir stiprinti jų savivertę, dirbti su savo įvaizdžio kūrimu.

Tikslinė grupė:  7-8 klasės mokiniai.

Tikslai:  Motyvacijos didinimas. Savivertės kėlimas.

Mokomieji dalykai, su kuriais susijęs projektas:  Dailė ir biologija.


Kūrybinė veikla, įtraukta į projektą:  Teatras, fotografija.


  • Projekto idėja – sieti fotografiją bei teatrinius elementus (teatrinius žaidimus, personažų kūrimą, teatro stebėjimą) su dailės, vaizdinių istorija bei raiška/praktika, biologija (kūno įvaizdžio recepcija įvairiais istoriniais laikotarpiais), psichologija (kokius neverbalinius ženklus siunčia mūsų kūnas, kas sukuria vienokį ar kitokį bendravimo įspūdį). Buvo nagrinėjami skirtingi savęs pateikimo, įvaizdžio kūrimo būdai: mokymasis per nuotraukas, fotografijas atpažinti savo emocijas bei jas reikšti, supažindinimas su savo asmens pristatymu socialiniuose tinklalapiuose, nagrinėjimas, ką reiškia įvairūs ženklai, tokie kaip tatuiruotės, aprangos stilius ir pan. Vaikai patys kūrė tatuiruotes, savo profilio nuotraukas. Dirbta ir su tokiais įvaizdžio dalykais kaip keiksmažodžiai, stengtasi padėti suprasti, kaip savęs pateikimas kuria santykį su kitais, kada padeda ir kada sukuria problemų.

 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.