#
#

Kauno „Santaros“ gimnazija

Interneto svetainė:  www.santara.kaunas.lm.ltKauno miesto Šilainių mikrorajono kultūros centrai - biblioteka, bažnyčia ir 6 mokyklos. Nors Kauno „Santaros“ gimnazija viena iš jų, tačiau tiek Kauno mieste, tiek respublikoje žinoma kaip moderni mokymosi įstaiga:
Ji atvira naujovėms, atsakingai priimanti gyvenimo iššūkius. Gimnaziją baigę mokiniai puikiai išlaiko valstybinius brandos egzaminus, įstoja ir sėkmingai mokosi šalies ir užsienio aukštosiose mokyklose

Ji - Vilniaus universiteto partnerė, bendradarbiauja su VDU, Kauno valstybiniu dramos teatru (vyksta bendri renginiai, susitikimai, išvykos). Kartu su mokslininkais organizuojama mokslinė praktinė konferencija, kur mokiniai pristato savo darbus.

Ji - UNESCO asocijuotų mokyklų tinklo narė (mokiniai ir mokytojai dalyvauja Kukutynės stovykloje, įsijungia į rengiamas iniciatyvas).

Kauno „Santaros“ gimnazija padeda mokiniui ruoštis gyvenimui, tobulėti. Mokiniai gali įsigyti ECDL pažymėjimą, išbandyti ekonominio raštingumo įgūdžius praktinio mokymo firmoje, dalyvauti YFU mainų programoje, tarptautiniuose SOKRATES projektuose, vieno iš geriausių šalies debatų klubo veikloje, tarptautiniuose SOKRATES projektuose, rengti straipsnius internetiniame žurnale.

Kauno „Santaros“ gimnazijos neįmanoma įsivaizduoti be tautinių šokių kolektyvo „Santarietis“, kuris žinomas ne tik mūsų šalyje, ir kūrybingų, aukštos kvalifikacijos mokytojų, pasirengusių tobulėti ir dalytis savo patirtimi.
Kauno Santaros gimnazijos projektas „Kiek atiduodi, tiek tavęs ir lieka I"
 
Daugiau
 
Kauno Santaros gimnazijos projektas „Kiek atiduodi, tiek tavęs ir lieka II"
 
Daugiau
 
Kauno Santaros gimnazijos projektas „Kiek atiduodi, tiek tavęs ir lieka III"
 
Daugiau
 
Teksto pažinimo paslaptys Kauno Santaros gimnazijoje
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.