#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Laurynas Katkus

Mokykla: Šiaulių Jovaro progimnazijos projektas „Su Guliveriu po pasaulį“

Mokykla: Anykščių r. Viešintų pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro projektas „Karas ir taika Viešintose“

Mokykla: Anykščių r. Viešintų pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro projektas „Viešintų mokyklos kino studija“


Mano sritis yra literatūra: poezija, proza, eseistika. Taip pat literatūrinis vertimas, įskaitant poezijos vertimą. Taip pat, jei pageidaujama, literatūros kritika ir kūrinio interpretacija. Lietuvoje esu išleidęs tris poezijos rinkinius, romaną ir esė rinkinį. Esu vertęs nemažai poezijos, prozos, eseistikos iš vokiečių ir anglų, taip pat šiek tiek iš ispanų ir rusų kalbų. Apgyniau filologinę daktaro disertaciją. 

Mano įsitikinimu, literatūra - kaip pasakojimas, metafora ar argumentas - dalyvauja labai daugelyje sričių. Pavyzdžiui, dalyvaudamas AKIM programoje, su mokiniais esu analizavęs roko dainų tekstus kaip literatūrą. Rezultatas buvo neprastas: moksleiviai geriau suprato, apie ką kalba jų mėgstamos dainos, o kartu suvokė, kad ir šiems tekstams galioja poezijos rašymo dėsniai. 

Kokie mano kiti pomėgiai ir aistros? Domiuosi ir kitais menais, ir visuomeniniu gyvenimu. Ir dėl savo darbo, ir dėl to, kad turiu nemažą šeimą, nemažai laiko praleidžiu namie, todėl bendravimo alkį tenka malšinti feisbuku. Taip pat esu didelis sporto, ypač krepšinio ir riedučių (paskutiniu metu ir slidinėjimo) mėgėjas.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.