#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Gabrielė Labanauskaitė-Diena

Mokykla: Utenos Krašuonos progimnazijos projektas „Vaizduotės kapitalas“

Mokykla: Vilnius rajono Pagirių gimnazijos projektas

Mokykla: Kazlų Rūdos savivaldybės Antanavo pagrindinės mokyklos projektas „Be pavadinimo“


Mano sritis - dramaturgijos teorija ir praktika, poezijos rašymas ir atlikimas tarpdisciplininiu būdu kartu su grupe „AVaspo“, audiovizualinės poezijos festivalio TARP organizavimas. 

Kaip elementus iš savo srities esu pritaikiusi kitose? Klaipėdoje rengtame seminare mokytojams teko pristatyti skirtingus poezijos išraiškos būdus ir kaip klasikiniai tekstai gali būti inovatyviai bei įdomiai mokiniams pateikti kitokia forma - piešinio, fotografijos, filmo pavidalu. Nustebino tai, kad nustebo patys mokytojai. Atrodo, tai nebuvo nauja informacija, tačiau iki šiol į panašius mokymo būdus žiūrėję skeptiškai, seminaro pabaigoje buvo nusiteikę entuziastingai. 

Be to, su teatro vaidybos ir režisūros studentais analizuodami tekstus stengiamės visada įtraukti fiziškai aktyvias užduotis bei priartinti literatūros kūrinį prie aktualaus nūdienos konteksto. Nes, studentų teigimu, tik tokius momentus, potyrius ir asmeninį ryšį su medžiaga jie geriausiai atsimena, prabėgus tam tikram laikui. Kokias savo srities galimybes matau mokymosi procese? Esminių kiekvieno dirbančio, kuriančio, mokančio ir besimokančio žmogaus savybių atskleidimą arba skatinimą - tikėti tuo, ką darai, ir uždegti tuo tikėjimu kitus. Tada jau atsiveria vartai į naujų mokymo kelių pilną pasaulį. 

Mano aistros - kūryba ir žmonės. Pomėgis - krepšinis ir kitoks aktyvus laisvalaikio leidimo būdas.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.