#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Eglė Stankūnaitė

Mokykla: Mažeikių r. Viekšnių gimnazijos projektas „Iš trijų kampų“

Mokykla: Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos projektas „Drausmės kaleidoskopas“

Mokykla: Tauragės r. Žygaičių gimnazijos projektas „Kūrybiškos pamokos tradicijos sukūrimas ir įdiegimas“


Man 25 metai ir savo profesine sritimi galėčiau laikyti aviaciją. Esu baigus orlaivių pilotavimo magistro studijas ir šiuo metu dirbu kaip skrydžių dispečerė „Avion Express” kompanijoje. 

Dirbdama tokį darbą privalai mokėti susidoroti su stresinėmis situacijomis, greitai reaguoti ir priimti atsakingus sprendimus, tokiais atvejais dažnai prireikia kūrybinio mastymo ieškant problemos sprendimo. Šie įgūdžiai padeda kasdieninėje veikloje geriau spręsti iškilusias problemas bei nepulti į paniką, kai viskas atrodo beviltiška. Taip pat yra tekę kartu su vaikais pritaikyti matematines žinias sprendžiant aviacinius uždavinius, bei taip parodyti jaunimui kaip elementarios mokyklinės žinios pritaikomos praktikoje. 

Kaip šios srities atstovė galėčiau parodyti, kaip sudėtingi aerodinaminiai ir navigaciniai skaičiavimai gimsta iš paprasčiausių matematinių žinių, kurias galime pritaikyti kiekvienas, bei kaip pritaikius aviacijos avarijų ir incidentų analizę galima tinkamai spręsti daugelį problemų ir klaidų. 

Nepaisant šio sudėtingo darbo, jau keli metai aktyviai užsiiminėju rytų kovos menais, o tiksliau sakant tradiciniu Vietnamo kovos menu „Niat-Nam“. Tai labai pakeitė mano gyvenimo būdą ir pasaulėžiūrą. Dėl šios priežasties norėčiau kūrybinėse partnerystėse pasidalinti ir šia veikla. Taip pat domiuosi įvairiais projektais ir socialinėmis veiklomis (ši nuotrauka iš šį pavasarį vykusio dviračių parado CO2 green drive), bei dievinu turistavimą.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.