#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Akvilė Buitvydaitė

Mokykla: Marijampolės mokykla-darželis „Žiburėlis"


Bakalauro studijas baigiau Danijoje, įgijau pedagogės išsilavinimą. Studijų metu dirbau mokymosi srityje Danijoje, Indijoje, Mozambike. Studijų ir darbo pobūdis buvo sukurti tokią mokymosi erdvę, kurioje būtų vietos paisyti individualių poreikių, dirbti komandoje, skatinti toleranciją, mokytis per praktiką ir tiesioginį pažinimą. Baigusi bakalauro studijas dirbau koledže pirmakursių vadove, organizavau ir planavau jų 4 mėnesių studijų kelionę į Aziją. Kartu keliavome po Indiją, Bangladešą, Kiniją. Studijų kelionės tikslas buvo pažinti šias šalis ir jų kultūras, atlikti skirtingus socialinius tyrimus, išgirsti žmonių istorijas iš pirmųjų lūpų. Kelionė buvo sudaryta taip, kad studentai patys būtų savo mokymosi proceso lyderiai, jie kartu kėlė tyrimų tikslus, uždavinius, diskutavo gavę rezultatus.

Nuo 2011 metų vasaros gyvenu Lietuvoje, dirbu vaikų darželyje „Saulės gojus“. Dirbdama su mišria 3–6-erių metų amžiaus vaikų grupe stengiuosi, kad jie kuo daugiau išmoktų, patys išbandydami naujas veiklas, susipažindami su įvairiais žmonėmis, pamatydami, išgirsdami, pačiupinėdami. Tarkim, šiais mokslo metais, kalbėdami apie skirtingas profesijas su vaikais, apsilankėme puodžių ir kalvių dirbtuvėse, spaustuvėje, pasikvietėme vitražistę į grupę, apsilankėme autoservise. Dirbant su vaikais, mano tikslas – kad jie sužinotų kuo daugiau apie įvairius skirtingus dalykus ir taip plėstų savo akiratį.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.