#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Edita Vigelytė

Mokykla: Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla

Mokykla: Klaipėdos Baltijos gimnazija


Anksčiau – diplomuota teatro režisierė, alternatyvaus teatro aktorė, renginių organizatorė. Dabar (ir jau apie 10 metų) – sertifikuota masažo terapijos specialistė, aromaterapeutė, natūralios terapijos praktikė, mažytės natūralaus sveikatinimo studijos Klaipėdos senamiestyje savininkė. Trylikamečių dvynių dukrų mama...

Kodėl „Kūrybinės partnerystės“? Dabartinę mokyklą stebiu savo nenuoramų, gabių, ryškaus charakterio dvynių dukrų akimis. Gerai besimokančios, turinčios begalę draugų, užklasinių užsiėmimų merginos apie mokyklą turi tvirtą nuomonę – ten nuobodu (su išimtimis, žinoma). Prisimenu savo „sovietinius“ mokymosi metus – tas pat jausmas... (prieš 25-erius metus!). Susidaro įspūdis, kad visas „įdomumas“, pozityvumo, entuziazmo, idėjų, kūrybos kupinas gyvenimas vyksta tik už mokyklos sienų. O juk mūsų vaikai mokykloje praleidžia didžiąją dalį neįkainojamo, nepakartojamo savo gyvenimo laiko... Argi ne liūdna?

Dažnai girdėdavau ir girdžiu teiginius „mokykla – pasiruošimas gyventi“, „mokykla – gyvenimo startas“ ir pan. Labai linkėčiau, norėčiau ir siekčiau, kad mokymosi metai būtų ne „pasiruošimas gyventi“, o pats gyvenimas, kad mūsų vaikai mokykloje ne „stumtų“ laiką, o gyventų – entuziastingai, kūrybiškai, visavertiškai, smalsiai ir džiugiai. 

„Kūrybinių partnerysčių“ projektas man – nauja įdomi patirtis ir puiki galimybė dalyvauti pozityviai keičiant mūsų gyvenimą.   

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.