#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Ieva Žibūdaitė

Mokykla: Druskininkų „Saulės" pagrindinė mokykla

Mokykla: Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija

Mokykla: Prienų rajono Skriaudžių pagrindinė mokykla

Mokykla: Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinė mokykla


Esu kilusi iš Druskininkų, Vilniuje studijų metu tyrinėjau baikerių subkultūrą ir kino turizmo galimybes Lietuvoje, o šiuo metu dirbu „Menų spaustuvėje“: koordinuoju savanorių veiklą, esu atsakinga už erdvių užimtumą, sudarau repertuarą, dirbu prie kasmečių festivalių „Kitoks teatras vaikams“, „Naujojo cirko savaitgalis“. Šioje terpėje tarp įvairių menininkų, aktorių, režisierių, teatro vadybininkų, kritikų ir pačių šauniausių savanorių esu iš tų, kurie nuolat prisitaiko prie kūrybiškai kintančios darbinės atmosferos.

Turbūt ne vienam mokykloje trūko kūrybiškesnio mokymosi, tad argi ne puiki proga pačiam prisidėti prie šio projekto ir bandyti keisti mokymosi metodus, siekiant geresnių rezultatų ir kiekvieno moksleivio visapusio tobulėjimo. Esu čia, nes tikiu „Kūrybinės partnerystės“ idėja, nauda ir tik teigiamomis švietimo permainomis.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.