#
#

Prienų rajono Skriaudžių pagrindinė mokykla

Interneto svetainė:  mokykla.euDalyvauja „Tyrinėjančių mokyklų" programoje 2012-2013 mokslo metais.

Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla skaičiuoja savo veiklos 105 – ąsias metines. Dėl ,,solidaus“ amžiaus esame brandūs savo patirtimi ir tradicijomis. Neatsitiktinai mokykla pasirinkusi etnokultūrinę kryptį, nes Skriaudžiuose yra seniausias Lietuvoje kanklių ansamblis ,,Kanklės“. Mokykla yra svarbi vietos bendruomenėje. Vidaus audito duomenimis, mokinių tėvai mokyklą vadina ,,kultūros židiniu“; ,,Skriaudžių gyvenvietės gyvybe“ - ,,jei nebūtų mokyklos - gyvenvietė merdėtų“.

Mūsų mokyklos vertybės: pažanga, bendravimas, šeimos saugumas, atsakingumas, sąžiningumas. Nuolat dirbame ta linkme, mus domina ne tik besimokantys mokiniai, bet ir baigusių mūsų mokyklą mokinių mokymosi sėkmė. Mokyklos pažanga ir ugdymo kokybė yra atsidavusių mokyklos darbuotojų nuopelnas. Atsidavę mokyklai žmonės, negaili savo laiko ir pastangų. Esame pažangi mokykla, taikome netradicinius ir aktyviuosius ugdymo metodus, informacines technologijas. Kiekviename kabinete yra sudarytos sąlygos naudoti multimedijos priemones. Mokyklos pažanga buvo įvertinta ir Nacionalinėje mokyklų vertinimo agentūroje.

Mūsų mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, akcijose. Per vienerius mokslo metus įgyvendinome daugiau kaip šimtą veiklų. Mokyklos edukacines erdves kuria patys mokiniai: senas krosnis pavertė meno kūriniais, sukūrė mokomąsias priemones socialinių mokslų kabinetui – pagamino Europos Sąjungos vėliavas. Mokyklos langus papuošė šilko vitražais, o sienas – mokyklos floristų darbais. Mokinių saviraiška įvertinta Užkrečiamų ligų ir AIDS centro organizuotoje respublikinėje flashmob akcijoje ,,Užteks tylėt“ – laimėta 1 vieta; Kauno miesto savivaldybės, Mokslo ir technologijų parko ,,Technopolis“ bei KTU organizuotame konkurse ,,Idėja mano ateities miestui“ (IMAM) 5-8 klasių amžiaus grupėje – laimėta 1 vieta. Prienų visuomenės sveikatos biuras ir Kauno jaunimo narkologijos centras projekte ,,Rūpinkis savimi“ mūsų mokyklą pripažino veikliausia Prienų rajone. Kūrybiniai ieškojimai – mūsų varomoji jėga.
Prienų r. Skriaudžių pagrindinės mokyklos projektas „Begalybės mazgas“
 
Daugiau
 
Prienų r. Skriaudžių pagrindinės mokyklos projektas „Mano namai – mano miestas“
 
Daugiau
 
Prienų r. Skriaudžių pagrindinės mokyklos projektas „Per kiną į save ir kitą“
 
Daugiau
 
Prienų rajono Skriaudžių pagrindinės mokyklos projektas „Kai kanklės nutyla"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.