#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Tomas Kazulėnas

Mokykla: Rokiškio rajono Pandėlio gimnazija

Mokykla: Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla


Turiu daug darbo su vaikais ir jaunimu patirties: trejus metus dirbau Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre renginių, seminarų, konferencijų, edukacinių programų, ekskursijų organizatoriumi ir vadovu. Todėl turėjau daugybę galimybių susipažinti, bendrauti, kurti su vaikais ir vyresnių klasių mokiniais bei studentais. 

Dalyvavau ekspedicijoje „Misija Sibiras“ – grįžę į Lietuvą daug važinėjame po Lietuvos mokyklas, švietimo institucijas, dalijamės savo patirtimi, siekiame jaunimą supažindinti su istorija ir taip skleisti pilietiškumo bei patriotiškumo vertybes. Iš viso esu aplankęs apie 60 mokyklų. Be to, nuolat tenka dalyvauti įvairiose konferencijose, seminaruose ir kt., kur gvildenamos istorinės, švietimo ir kultūros tematikos.

Grįžęs iš pirmosios ekspedicijos tapau nevyriausybinės organizacijos „Lemtis“ narys: kiekvienais metais toliau tęsiame kultūros paveldo, istorinės atminties išsaugojimo darbus tiek Sibire, o dar daugiau – grįžę į Lietuvą. Kuriame filmus, fotoparodas, rašome straipsnius.

Pernai buvau savanoriu Lietuvoje vykusiame Europos krepšinio čempionate – Vilniuje buvau atsakingas už žiniasklaidos sritį. 

Manau, esu pilietiškas, aktyvus, sąžiningas, doras, bendraujantis pilietis, nebijantis iššūkių ir naujovių.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.