#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Vaida Norkevičienė

Mokykla: Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė m.

Mokykla: Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinė mokykla


Neįkainojamos darbo su jaunimu patirties įgijau mokytojaudama mokykloje, įgyvendindama projektus kultūros centre ir vadovaudama jaunimo klubui.

Jauni žmonės ypač kūrybiški, tik visuomet reikia leisti jų idėjoms skleistis ir kartu pasiryžti įdomiai, kiekvieną kartą kitokiai kelionei, kurios pabaiga – nenuspėjama. Savo veikla norėčiau skatinti jaunų žmonių kūrybiškumą, siekį būti išklausytiems ir pamatytiems. Tai ir yra gyvenimo iššūkis – gyventi įdomiai, galbūt kitaip nei kiti. Gaila, kad kartu su žiniomis, dogmomis, taisyklėmis ir logika kūrybiškumas dažnai užgožiamas, tačiau jis niekuomet neprarandamas. O juk taip prasminga prisidėti prie veiklos, turinčios išliekamąją vertę. 

Darbas su jaunais žmonėmis man visada patiko. Jaučiu, kad tai – mano pašaukimas. Noriu padėti jiems užsiauginti sparnus.

Tai projektas, turintis išliekamąją vertę, dar ilgai gyvensiantis jaunų žmonių akyse ir mintyse. Jaučiu pareigą dėl tų jaunų žmonių, kuriuos sutikau savo gyvenimo kelyje, kažką padaryti.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.