#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Giedrė Valčiukaitė

Mokykla: Kauno Martyno Mažvydo vidurinė mokykla

Mokykla: Kauno „Santaros“ gimnazija

Mokykla: „Pakelkit uždangą – miuziklas prasideda!" – Zarasų „Ąžuolo" gimnazijoje


Aš esu: Pirmiausia – žmogus, po to – vardas, tada – žodis, paleistas iš lūpų į lūpas; Knygos, kurias skaitau; Klaidos, iš kurių mokausi; Kelionės, ir nebūtinai fizinės; Žmonės, paliekantys savo trupučius; Erdvės dvasiai pasiganyti; Neformalus ugdymas;  Filmai; Frazės; Įkvėpimai; Išklausytoja ir girdėtoja; Skonis; Mada; Jautrumas; Jausmas; Mokymų vadovė; Petys ant kurio gali išsiverkt; Sesuo; Dukra; Organizacija, Komanda; Akmuo į kito daržą; Dalyvė; Kūrybiškumas; Moderatorė; Asociacijos prezidentė; Klaustukas; Emocinis intelektas; Scena, Projektai; Lankstumas;  Artistė.

Kuo aš nesu: Pirmiausia – budeliu, po to – teisės aktais, tada – paprastumas; Vienatvė; Top nuomonės savininkė; Kritikė; Formalus ugdymas; Pesimizmas.

Kam aš? Kad geriau būtų; Kad įkvėpčiau; Pakutenčiau; Prikelčiau; Apjungčiau: Įgalinčiau; Pamatyčiau; Patirčiau; Pa[si]mokyčiau; Kad  stereotipus laužyčiau; Kur reikia – paguosčiau; Kam baisu – ranką paduočiau; Galiausiai – aš žmogus, kuris myli savo veiklą ir nuolat  iššūkiauja.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.