#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Martynas Švedas

Mokykla: Utenos Krašuonos progimnazijos projektas „Pažink aplinką, pažink save"

Mokykla: Kauno Statybininkų rengimo centro projektas „Džiazas garaže"

Mokykla: Šiaulių rajono Raudėnų mokyklos projektas interaktyvus stalo žaidimas „Mokslų labirintai mano kieme“

Mokykla: Utenos r. Užpalių gimnazijos projektas „Rusiškai statau tipius, prieš akis matau nervus“

Mokykla: Vilniaus r. Pagirių gimnazijos projektas „Pamokų formato keitimas integruojant mokomuosius dalykus ir lavinant mokinių kalbinę raišką“

Mokykla: Kaišiadorių rajono Paparčių pagrindinės mokyklos projektas „Pasaulis mano kieme“


Tėvai davė Martyno vardą, bet skirtingose aplinkose mane vadina skirtingai. Vilniaus pedagoginiame universitete baigiau biologijos bakalauro studijas, tačiau šiuo metu mokykloje nedirbu – manau, kad daug smagiau ir naudingiau gamtą tyrinėti keliaujant. Nuo 12 metų esu skautas, keliavau su speleologais po urvus, vedžiau ekskursijas į kalnus, dabar organizuoju įvairios trukmės žygius vaikams ir suaugusiems Lietuvoje. Daug laiko praleidžiu gamtoje, todėl gerai žinau, kaip svarbu yra turėti gerą komandą ir didelį žinių bagažą, kad galėtum saugiai joje jaustis. 

Svarbią mano gyvenimo dalį užima folkloras: groju bei dainuoju vyrų folko grupėje „Ugniavijas“, bei įvairaus folko grupėje „Marga muzika“, priklausau senovės baltų draugovei „Kovarnis“, užsiimu senovės baltų gyvensenos ir karybos puoselėjimu bei rekonstrukcija. Darbas komandoje mane išmokė, jog ne viską išmanai ir moki. Mėgstu naujas patirtis, todėl manau, kad šis projektas padės patobulėti asmeniškai ir atneš gero ateinančioms kartoms.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.