#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Loreta Liausaitė

Mokykla: „Tekantis vanduo“ Jiezno gimnazijoje

Mokykla: Marijampolės Jono Totoraičio pagrindinės mokyklos projektas „Istorija mene"

Mokykla: Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos projektas „Išlaisvintos pamokos!“

Mokykla: Lazdijų rajono Kučiūnų pagrindinės mokyklos projektas „Kūrybinių idėjų video duomenų bazė: mokytojas mokytojui"


Spektaklių vaikams ir suaugusiesiems režisierė, inscenizacijų  autorė. 20 metų teatre. Kartais juoda teatro dėžutė „užspaudžia“, trūksta oro ir dienos šviesos... Teatras, nors ir pats mažiausias savo išorine organizacine struktūra, milžiniškas vidiniais saitais, kūrybinėmis ambicijomis, asmeniniais gyvenimais ir dar  nenusakoma raizgalyne, apraizgiusią ten dirbančių kūrėjų likimus. Tame aistrų katile pradedi kurti... Kūrybiškumas prasideda nuo klaidos. Patirtis sako: taip negalima, o visa meninė intuicija šaukia: tegyvuoja klaida, ji atveria naujus kelius, naują matymą, Aš už gebėjimą ir drąsą klysti.  Klaida sukrečia, bet ji leidžia pažvelgti „kitu kampu“. Kai ateina laikas kūrybai užverti dureles,  pabėgu į viešumą.  Jau 10 m. vadovauju menininkų sambūrėliui,  esu daugelio meno projektų autorė bei organizatorė. Visada akistatoje su kultūros suvokėju ir meno kūriniais.  

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.