#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Daiva Ivanauskaitė

Mokykla: Lazdijų rajono savivaldybės Kučiūnų pagrindinė mokykla

Mokykla: Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė m.


Istorijos magistrė Daiva Ivanauskaitė penkerius metus dirbo istorijos mokytoja ir rengė moksleivius valstybiniam istorijos egzaminui. 2005 m. KTU gimnazijos laida Daivą Ivanauskaitę išrinko geriausia metų mokytoja konkurse „Geriausi absolventai renka geriausius mokytojus“. Vėliau Daiva Ivanauskaitė dirbo aukštojo mokslo valdymo srityje nuo Erasmus programos koordinavimo ŠMPF nacionalinėje agentūroje iki studijų proceso valdymo ISM vadybos ir ekonomikos universitete.  Pastaraisias metais Daiva Ivanauskaitė dirbo vykdančiaja prodiusere kino studijoje FILMŲ KOPA.

Laisvalaikiu Daiva mėgaujasi šiuolaikinio šokio pamokomis ir šokio techniką gilina jau ketvirti metai. Domisi improvizacija, kompozicija, kontaktiniu judesiu, judesio ir šokio terapinėmis savybėmis. Kita aistra – dokumentinių filmų kūrimas, kuri paskatino keisti darbo sritį ir įgyvendinti senas svajones. Daiva Ivanauskaitė sukūrė 2 min. trukmės vaidybinį filmą emigracijos tema „highhopes.lt“, 30 min. dokumentinį filmą „Mokykla, kurioje palieku savo širdį“ ir 17 min. trukmės autorinį filmą „Šokio terapija“.

„Dabar mano varomoji jėga yra meilė, o ne baimė. Dešimt metų dirbdama švietimo srityje kaip pedagogė, administratorė ir vadovė noriu, kad mūsų švietimo sistema būtų perstatyta ant meilės ir kūrybos pamatų. Džiaugiuosi, šiame procese dalyvaudama.“


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.