#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Daiva Valevičienė

Mokykla: Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla

Mokykla: Šakių r. Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos projektas „Per praeitį į ateitį“

Mokykla: Šiaulių r. Raudėnų mokyklos projektas „Smalsučiai“


Esu žurnalistė, netelpanti vien šios profesijos rėmuose. 1990 metais įkūriau privatų laikraštį, 7 metus turėjau savo leidybos verslą, vėliau dirbau žurnalo moterims vyr. redaktore. Panorusi sugrįžti prie grynosios žurnalistikos – tapau dienraščio žurnaliste.

Šiuo metu rengiu moderniomis metodikomis paremtus mokymus. Smagu, kai žmonės atranda savyje kažką naujo, pajunta malonumą mokytis iš savo pačių patirties.

Rašiau įvairiausiomis temomis, norėdama pažinti kuo daugiau gyvenimo sričių ir jose veikiančių žmonių. Buvo labai įdomu suprasti, kokios savybės žmogų veda į verslo ar meno viršūnes, o kokios – į kalėjimą. 

Bendraudama su šimtais žmonių suvokiau, kad gyvenimas nepasiduoda paprastai klasifikacijai. Todėl domėjausi psichologija, tobulėjimo technikomis ir dalyvavau daugybėje seminarų, pradedant stilistikos, grožio, sveikatos, oratorinio meistriškumo, ir baigiant koučingu bei meno terapija.

Pajutau, kad man patinka dalyvauti atskleidžiant žmogaus „aš“. Nuoširdžiai džiaugiuosi tai matydama ir tikiu, kad kiekvieno gyvenimas gali būti labai įdomus. Tereikia to įdomumo ieškoti.

 


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.