#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Darius Petkevičius

Mokykla: Pakruojo r. savivaldybės administracijos Balsių pagrindinė mokykla

Mokykla: Kaišiadorių r. Paparčių pagrindinės mokyklos projektas „Žingsnis į save, laiptelis į kitą“

Mokykla: Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos projektas „Mes garsūs“


Esu teatro, kino, televizijos aktorius, renginių vedėjas ir režisierius. Aktoriaus filologo specialybės bakalauro studijas baigiau Vilniaus universitete su Keistuolių teatro aktorių kursu. Nuo pirmųjų studijų metų aktyviai dirbome su vaikais. Kūrėme spektaklius ir programas įvairaus amžiaus vaikams.

Ir studijų metais, ir baigęs bakalaurą, dirbau vaikų vasaros stovyklų vadovu.

Nuo 1998 iki 2012 metų dirbau Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre. Sukūriau daugiau nei keturiasdešimt vaidmenų profesionalioje scenoje.

Darbas su įvairaus amžiaus vaikais man suteikė galimybę pažinti vaikų psichologiją ir įgyti jų pasitikėjimą. O tai ir yra didžiausias motyvuojantis veiksnys.

2011 m. baigiau magistro laipsnio studijas Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje.

Galiu ir noriu suteikti kitiems su mano specialybe susijusių žinių: vaidybos, scenos baimės nugalėjimo, scenos kalbos (oratorystės meno), pasitikėjimo savimi stiprinimo,  komandinio darbo.

Aktoriaus darbas – pradedant nuo studijų metų – tai nuolatinis procesas komandinio darbo link neprarandant individualumo. Visada turi būti pasirengęs priimti iššūkius, spręsti iškeltus uždavinius, ieškoti kompromisų.

Mano organizaciniai gebėjimai įgyti planuojant, rengiant, vedant bei režisuojant įvairiausius renginius. Tai ne tik racionalus užsibrėžto rezultato siekimas, bet ir prioritetai, greita reakcija, darbas komandoje ir atsakomybė už priimamus sprendimus.DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.