#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Greta Minkštimienė

Mokykla: Kazlų Rūdos sav. Plutiškių vidurinė mokykla

Mokykla: Šakių r. Griškabūdžio gimnazija


Esu Vytauto Didžiojo universiteto Teatrologijos katedros doktorantė. Universitete vedu seminarus studentams, koordinuoju Teatro klubo veiklą (susitikimai su teatro menininkais, diskusijos, spektaklių peržiūros, seminarai, praktinės dirbtuvės) bei dirbu prie tarptautinio Leonardo da Vinci projekto Localise (projektas susijęs su kultūros animacija, bendruomeniniais menais bei mokslinių tiriamųjų kelionių modelio kūrimu). Esu organizavusi tokius renginius jaunimui: festivalis „Ošia“ (tarpdisciplininė menų bei mokslo sričių sintezė), antropologijos paskaitų-diskusijų ciklas „Prie kavos puodelio“, teatro projektą „Teatro tiltai: dialogas tarp suvokėjo ir kūrėjo“ ir kt. Kūrybinį darbą suprantu, ne tik kaip kūrybą perse (spektaklio kūrimas, paveikslų tapyba ir pan.). 

Man kūrybinis darbas – tai gebėjimas kūrybiškai mąstyti ten, kur kūrybiškumas sunkiai įsivaizduojamas, gebėjimas ne tik pačiam kūrybiškai pažvelgti į tam tikrus dalykus, bet ir kitus skatinki kūrybiškai veikti ir mąstyti, gebėjimas per kūrybiškumą mokyti, mokytis ir išmokti. Vesdama seminarus studentams stengiuosi kuo kūrybiškiau pateikti užduotis, bei skatinti studentus kuo originaliau jas atlikti, tačiau dažnai pritrūksta teorinės medžiagos, kaip tai galima būtų padaryti kuo efektyviau. Taigi į šį projektą įsitraukiau, norėdama gauti kiek galima daugiau praktinės patirties bei teorinės medžiagos apie mokymąsi per kūrybą/kūrybingą mokymąsi.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.