#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Karolis Kavoliūnas

Mokykla: Jurbarko rajono Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokyklaManau, kad esu entuziastingas, smalsus ir labai šviesus jaunuolis. Esu įsitikinęs, kad mano smalsumas nėra įgimtas, o veikiau kažkokiais būdais įgytas, taigi būtent tuo ir norėčiau pasidalyti su kitais. Įkvėpti juos bei padėti pamatyti kitokį pasaulį, nuspalvinti jį dar neatrastomis spalvomis!

Manasis gyvenimas perpintas ir supančiotas įvairiausiomis veiklomis.  Aš tai dievinu ir siekiu supančioti jį dar labiau, nes taip gyventi man patinka. Aš jaučiu, kad gyvenu!

Šiuo metu mokausi Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, dirbu ryšio pareigūnu Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungos taryboje. Neseniai  grįžau iš ekspedicijos „Misija Sibiras 2013“, kuri vainikavo mano patirtį jaunimo sektoriuje. Nuo 14 metų intensyviai dalyvauju įvairių organizacijų projektinėse, savanoriškose veiklose, ypač programoje „Veiklus jaunimas“. Taip pat buvau išvykęs 6 mėnesiams  savanoriauti į Rumuniją, turėjau galimybę laisva iniciatyva darbuotis su moksleiviais. Labai džiaugiuosi, nes tikiu, kad išvažiavau jų širdyse uždegęs norą siekti, kovoti ir veikti!

Mano tikslas čia – būti žmogumi, kuris skatina teigiamiems pokyčiams ir pramerkia kitų akis.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.