#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Rita Karklytė

Mokykla: Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla

Mokykla: Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių vidurinės mokyklos projektas „Eksperimentų G + M”


Norėčiau, kad mūsų visų – vaikų ir suaugusiųjų – gyvenimuose būtų kuo daugiau kūrybos, todėl esu čia, "Kūrybinėse partnerystėse". Tikiu, kad mokytis vaikams gali būti įdomu ir mūsų mokyklose, pamokų metu.  Reikia tik rasti raktą. Arba daug raktų. Kartu su vaikais ir mokytojais esu pasiryžusi ieškoti įdomesnių, veiksmingesnių ir džiaugsmingesnių mokymosi būdų.

Trumpai apie save: daug metų rašiau scenarijus kinui, dirbau kino žurnalo redaktore, dėsčiau meno istoriją ir rašiau šiuolaikinės dailės kritikos straipsnius, dirbau reklamos agentūrose kūrybininke. Be to, auginau sūnų (jam dabar keturiolika metų), stebėjau savo ir draugų kūrybinius procesus, mokiausi išgyventi kūrybinius nuopolius ir pakilimus. Šiuo metu laiką skiriu dviems sritims - idėjų generavimui bei rašymui ir fizinio judėjimo tyrinėjimams. Vis dar mokausi kurti. Vis dar noriu tapti geresniu žmogumi. 


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.