#
#

Marijampolės Jono Totoraičio pagrindinė mokykla

Interneto svetainė:  www.jtotoraitis.ltMarijampolės Jono Totoraičio pagrindinė mokykla turi 40-ies metų istoriją, gražias ugdymo ir kultūros tradicijas. Esame mokykla, sudaranti lygias ugdymo/si galimybes. Mokykla, atvira pasauliui, kultūrai, visuomenei, savo veiklą grindžianti humaniškumo, demokratinės gyvensenos principais.

Mūsų bendruomenė mokinių ir mokytojų skaičiumi yra didžiausia savivaldybėje. Didžiuojamės ir džiaugiamės buvusių (B. Želvys, E. Seilius, D. Čepauskaitė, V.Brazauskas, J. Baltrušaitytė - Axelson, B. Romikaitytė, J. Belickas...) ir esamų mokinių pasiekimais, sėkme.

Norint puoselėti visapusišką, brandžią asmenybę, mokykloje nuolat vyksta įvairios akcijos, konkursai, renginiai, kai kurie jau tapę tradiciniais („Kalėdinė spartakiada“, Advento popietė, Mokyklos diena, J. Totoraičio gyvenimui ir veiklai, skirta konferencija...).


Jono Totoraičio pagrindinės mokyklos „9a klasės gyvenimas: atrask save“
 
Daugiau
 
Marijampolės Jono Totoraičio pagrindinės mokyklos projektas „Istorija mene"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.