#
#

Panevėžio r. Naujamiesčio vidurinė mokykla

Interneto svetainė:  http://nvmokykla.xz.lt/Naujamiesčio vidurinė mokykla yra įsikūrusi nedideliame miestelyje - Naujamiestyje, netoli Panevėžio. Šiais metais mokykla švenčia 430 metų jubiliejų. Mokyklos vadovai visuomet palaiko mokinių ir mokytojų iniciatyvas, skatinančias mokinius ir mokytojus kūrybiškai, ieškoti naujų,  patrauklių darbo metodų. Daugelis mokytojų gilina savo profesinius ir IT gebėjimus, dalyvauja įvairiuose respublikiniuose projektuose, veda seminarus, skaito pranešimus.  Aktyvus profesinis mokytojų  tobulėjimas skatina ir mokinius dalyvauti įvairiose veiklose, būti savo mokyklos augintojais ir puoselėtojais.  Į šią mokyklą mokytis susirenka ne tik miestelyje gyvenantys vaikai, bet ir vaikai iš aplinkinių kaimų (jų yra net 47 proc.). Ne vienam mokykla yra ne tik mokymosi vieta, bet ir vienintelė galimybė lavinti savo gabumus, pažinti kultūrą, prieglobstis leidžiant laiką po pamokų. Todėl šios mokyklos erdvės – skirtos mokinių kūrybai. Ne vieną stebina freskomis tapytos sienos, skulptūros mokyklos kieme, mokykla ne kartą buvo apdovanota už originaliai sutvarkytą ir puikiai prižiūrimą aplinką. Mokykloje vykstantys renginiai  yra skirti mokinių saviraiškai. Dauguma jų tapo  tradicijomis:  Mokytojo diena, Kaziuko mugė, akcijos „Darom“, Motinos diena, šimtadienis, paskutinis skambutis, žemės dienos renginiai, edukacinės išvykos, ABC šventė, mokinių konferencija „Esame savo krašto vaikai“ „Mokyklos garbė“. Didžiausias metų renginys, apjungiantis visą bendruomenę – Kalėdinis spektaklis, kuriame dalyvauja ir savo vaidmenį atlieka visi: nuo mažiausio iki didžiausio. Stengiamasi, kad mokykloje vykdomi projektai plėstų akiratį, keistų pasaulėžiūrą.

         Nors esame maža bendruomenė, bet mums pavyksta drąsiai kovoti respublikinėse ir tarptautinėse dviratininkų ir lengvaatlečių  kovose, dalyvauti ir nugalėti įvairiuose moksliniuose ir kūrybiniuose konkursuose, olimpiadose.

         Mokyklos bendruomenė siekia ugdyti savarankiškus, motyvuotus, kūrybiškus, turinčius stiprius vertybinius pamatus jaunus žmones.

Panevėžio r. Naujamiesčio vidurinės mokyklos projektas „Patyriminė kelionė į penktąją klasę su fotoaparatu rankoje“
 
Daugiau
 
Panevėžio rajono Naujamiesčio pagrindinės mokyklos projektas (I)
 
Daugiau
 
Panevėžio rajono Naujamiesčio pagrindinės mokyklos projektas (II)
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.