#
#

Panevėžio rajono Naujamiesčio pagrindinės mokyklos projektas (II)

Mokykla: Panevėžio r. Naujamiesčio vidurinė mokykla

Kūrybos agentas:  Rasa Lukošiūnaitė

Kuriantis praktikas:  Jotvilas Švirinas

Kuriantis praktikas:  Ernesta Šimkienė

Kuruojantis mokytojas:  Valentina Ruzinskienė

 


Tyrinėjimo sritis:  Suvokimo, kad tik kūrybingas, atviras mokytojas gali būti progreso ir atsinaujinimo ir kūrybinės energijos šaltinis, atrakinimas.

Tikslinė grupė:  Mokytojai.

Tikslai:  Mokytojų atsinaujinimas. Kūrybiškas požiūris į darbą. Motyvacijos kėlimas.

Kūrybinė veikla, įtraukta į projektą:  Menoryra, muzika.


  • Projekto idėja – kūrybinių praktinių seminarų mokytojams metu buvo išbandomi kūrybiniai metodai, akcentuojant jų pritaikomumą ugdymo procese, buvo planuojamos konkrečios integruotos veiklos ir išbandomos ugdymo procese. Projekto metu integracija vyko ne tik ieškant visuminio pasaulio vaizdo ir tarpdalykinių ryšių – mokytojai taip pat buvo skatinami atrasti dalykus, kurie yra sunkiausiai mokinių suvokiami ir įsisavinami. Buvo ieškoma, koks kitas mokomasis dalykas galėtų tą problemą padėti išspręsti. Planuojant veiklas buvo skatinama aktyviai permąstyti savo, kaip mokytojo vaidmenį pamokoje, metodų pasirinkimą, laiko planavimą, naudą sau ir mokiniams, pagrindinį tikslą ir t.t. Kūrybinių seminarų metu mokytojai patys išbandė kūrybiškumą skatinančius metodus, pasitelkiant kūrybinio mąstymo pratimus bei vizualaus meno galimybes.

 
 
 
      
 
 
 
      
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.