#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Ernesta Šimkienė

Mokykla: Šiaulių rajono Raudėnų mokykla

Mokykla: Tauragės rajono Žygaičių gimnazija

Mokykla: Kelmės r. Mockaičių pagrindinė mokykla

Mokykla: Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio vidurinė mokykla

Mokykla: Kelmės r. Elvyravo pagrindinės mokyklos projektas „Mokytojas – kaip nuolat atsinaujinantis ir kūrybiškas mokymosi proceso variklis“

Mokykla: Pakruojo r. savivaldybės administracijos Balsių pagrindinės mokyklos projektas „Mokytojų klasė“

Mokykla: Panevėžio rajono Naujamiesčio pagrindinės mokyklos projektas (I)

Mokykla: Panevėžio rajono Naujamiesčio pagrindinės mokyklos projektas (II)


Kiek save pamenu, gyvenimas nuo mažų dienų sukasi meno pasaulio orbitoje. Kuriantys žmonės, menininkai visuomet buvo kažkur šalia arba netolimame horizonte. Mama – dailininkė ir piešimo dėstytoja – ko gero, ir davė pradžią šiai magiškai meno kelionei. Šūsnys piešinių ir rankdarbių darželyje ir mokykloje, dailės mokyklos epocha, vėliau – studijos Šiaulių universitete, kur tapau dailės magistre (meno istorijos specializacija). Tuomet pasinėriau į galerinę veiklą – dirbau Šiaulių universiteto dailės galerijoje, o nuo 2003 metų – Šiaulių dailės galerijoje. Mane žavi tai, kad darbe galiu sutikti daugybę talentingų kuriančių žmonių, kad galiu kartu su jais dirbti prie pačių įvairiausių meninių projektų. Mano veikla galerijoje – parodų organizavimas, projektų vykdymas, festivalių rengimas, edukacinių užsiėmimų vaikams ir jaunimui koordinavimas, menotyrinių tekstų rašymas, parodų ir renginių reklamos dizaino kūrimas. Čia visada yra netikėtumų, iššūkių, atradimų, naujovių ir kūrybiškumo. Be to, daug fotografuoju ir mėgaujuosi šiuo užsiėmimu. Esu įsitikinusi, kad kūrybiškumo ugdymas yra viena iš prioritetinių vertybių asmenybės raidos procese. Kūrybinga asmenybė nesunkiai pateikia idėjų ir randa sprendimų net pačiose techniškiausiose gyvenimo srityse. Todėl naujos ir netikėtos kūrybinės partnerystės ir bendri projekai yra itin svarbūs jaunų žmonių gyvenime. Tą suvokdama, savo veikloje visuomet akcentuoju kūrybiškumą, edukacijos svarbą ir naujovių paieškas. Tegyvuoja laisvas, pozityvus ir kūrybingas žmogus!

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.