#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Jotvilas Švirinas

Mokykla: Rietavo sav. Tverų vidurinė mokykla

Mokykla: „Kartu mes galim viską!” Klaipėdos „Vyturio” pagrindinėje

Mokykla: Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos projektas „ Vien tik garsas skamba tyloj, o tyla garse"

Mokykla: Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinės mokyklos projektas „Išgirsk mane“

Mokykla: Panevėžio rajono Naujamiesčio pagrindinės mokyklos projektas (I)

Mokykla: Panevėžio rajono Naujamiesčio pagrindinės mokyklos projektas (II)


Nuo mažens augau neformalaus muzikinio ugdymo aplinkoje, į kurią mane įtraukė šia veikla iki šiol užsiimantis tėvas. Čia jau nuo pirmos klasės galėjau pritaikyti savo meno mokykloje išugdytus gebėjimus. Vėliau mokymąsi smuiku ir fortepijonu papildžiau ir mušamųjų – perkusinių insrtumentų garsais. Pradėjau bendradarbiauti edukaciniuose–muzikiniuose projektuose Juodkrantėje, Marijampolėje ir Klaipėdoje. 

Jaunystė skatino save išmėginti ir jaunimo muzikos srityje, su bendraamžiais subūrėme grupę „LIGHTHOUSES“, kurios programą sudarė originalios – grupės kurtos dainos. Perspektyvios grupės veiklą nutraukė studijos. Pasirinkau jas JK HULL universitete. Grįžęs į Lietuvą aktyviai dalyvauju įvairiuose muzikiniuose projektuose, kuriuos neretai ir pats inicijuoju. Vienas jų nuolat vykstantis ir turintis didelę mokyklinio amžiaus publiką – „MUSIC & COFFEE“ bei darbuojuosi muzikos studijoje „GROCK“. 

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.