#
#

Plungės „Saulės“ gimnazija

Interneto svetainė:  www.plungessaulesgim.euMūsų gimnazija – tai išgryninta keturmetė gimnazija, kurioje mokosi 600 devintų – dvyliktų klasių mokinių. Kasmet vyksta didžiulė mokinių kaita: ateina visi nauji devintokai bei po tris ar keturias klases vienuoliktokų. Visiems šiems mokiniams reikalinga adaptacija, kad priprastų prie naujos mokyklos, naujų mokytojų, naujų draugų...

Dėl to pedagogai deda visas pastangas, kad tik vaikai čia jaustųsi kaip antruose namuose. Ir mūsų pastangos nenueina veltui. Remiantis apklausos rezultatais bei vidaus įsivertinimo išvadomis, apie 90 % mokinių „Saulės“ gimnazijoje jaučiasi puikiai. O taip yra todėl, kad stengiamės su vaikais bendrauti kaip su sau lygiomis asmenybėmis, išklausyti juos, paguosti... Mokiniai čia jaučiasi laisvi, gali užsiimti įvairiausia veikla, gali patys organizuoti renginius, teikti įvairius pasiūlymus. Ir jei tai yra pagal mūsų galimybes, visada stengiamės patenkinti vaikų pageidavimus. Šitaip gimnazistai prieš dvejus metus įsigijo uniformas. O tai vaikus šiek tiek drausmina ir mažina socialinę atskirtį. Kuo dar galėtume pasigirti, kad išsiskiriame iš kitų mokyklų, sunku ir išvardinti. Visų pirma gimnazijoje yra sudarytos puikios sąlygos realizuoti meninius gebėjimus. Aktyviai įsijungia muzikos, dailės, technologijų bei lietuvių kalbos mokytojai. Dalyvauja įvairiuose konkursuose, koncertuose... Trejus metus iš eilės pagal gabių vaikų projektą vykome į stovyklą Karklėje ir ten kūrėme metinę menų programą. Menams gabūs mokiniai taip pat turi galimybę realizuoti save miesto bendruomenei skirtame renginyje „Gimnazistai – Plungei“. Nuo 2009 metų gimnazijoje vykdomas vaikų socializacijos projektas „Tėvai – brangiausias turtas“, pagal kurį 9-10 klasių mokiniai kartu su tėvais dalyvaudami piešimo, dailės, muzikos, šokių, teatro ar šiuolaikinės mados kūrybinėse dirbtuvėse patiria kūrybinį džiaugsmą ir juo dalinasi su gimnazijos bendruomene. Taigi manome, kad mūsų gimnazijos bendruomenė yra draugiška, tolerantiška, nuolat siekianti atsinaujinimo ir pažangos.


Plungės „Saulės" gimnazijos animacinis filmas „Legenda apie Plungės miesto atsiradimą"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.