#
#

Plungės „Saulės" gimnazijos animacinis filmas „Legenda apie Plungės miesto atsiradimą"

Mokykla: Plungės „Saulės“ gimnazija

Kūrybos agentas:  Jurga Sutkutė

Kuriantis praktikas:  Virgis Malčius

Kuruojantis mokytojas: 

 


Tyrinėjimo sritis:  Bendradarbiavimas, komandinis darbas, motyvacija, kūrybiškai mokytis

Tikslinė grupė:  26 pirmokai - gimnazistai, 15-17 metų moksleiviai

Tikslai:  1. Padidinti mokymosi motyvaciją istorijos pamokose. 2. Pagerinti mokinių santykius per kūrybingumą ir komandinį darbą.

Mokomieji dalykai, su kuriais susijęs projektas:  Istorija, lietuvių kalba, dailė


Kūrybinė veikla, įtraukta į projektą:  Animacinio filmo kūrimas, scenarijaus, kompozicijos, fotografavimo, montavimo, piešimo, koliažo dėliojimo ir t.t.


Vaikams trūko motyvacijos, bet proceso metu jie tapo atsakingi, darbštūs, susidomėjo veikla, reikėjo tik paskirstyti užimtumą, skirti užduotis, kad nenugestų atsiradusi motyvacija. Taip pat pastebėta, jog vaikai susidomėjo savo krašto istorija, gilinosi, domėjosi, skaitė ir patys  kūrė legendas, mokėsi ir kūrė tekstus galutiniam renginiui -  pristatymui. Visa grupė tapo draugiškesnė, daugiau dėmesio skiria vienas kitam, pagerėjo atmosfera.

Šiek tiek trukdėsi kitos pamokos, kurios nebuvo susijusios su projekto veiklomis. Tačiau dalykų mokytojai geranoriškai sutiko „atiduoti" savo pamokas projekto veiklai.

Plungės „Saulės" gimnazijos moksleiviai, kūrybiško mokymosi, metu sukūrė filmą „Legenda apie klajojantį šunį ir Plungės miesto atsiradimą"Nuorodos: „Kūrybinės partnerystės" mokyklos tinklapyje, projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com - palaikykite!
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.