#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Jurga Sutkutė

Mokykla: Plungės „Saulės“ gimnazija

Mokykla: Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla


Esu menininkė, dizainerė. Kuriu konceptualius ir funksionalius odos objektus: diržai, rankinės, odos juvelyrika, batai, knygų įrišimai, konceptualūs kostiumai, vizualūs objektai. Užsiimu privačia galerine veikla, prekiauju savo gaminiais internete, rengiu komercinius meno turgelius, savo odos gaminių pristatymus bei pardavimus www.jurgosoda.lt .Taip pat dalyvauju  įvairiuose projektuose, rengiu ir organizuoju parodas, kolekcijas, performansus, dalyvauju festivaliuose. 

Esu baigusi meno magistrą, įgijusi pedagogo specializaciją.

Vedu edukacinius užsiėmimus vaikams ir suaugusiems įvairiuose muziejuose, galerijose ir dailės  studijose, koordinuoju edukacinę programą vaikams ir jaunimui Šiaulių dailės galerijoje, kurioje dirbu. Galerija nuolat vykdo ir organizuoja ivairiausių meno sričių edukacinių užsiėmimų ciklus vaikams, jaunimui bei suaugusiems.

Manau, kad dalyvavimas šiame projekte suteiktų galimybę gilinti savo patirtį edukacinėje – pedagoginėje veikloje; atrasti naujų bendradarbiavimo bei kūrybos būdų kartu ugdant vaikus.Tai būtų labai gera galimybė atrasti naujų idėjų bei patirties tolimesnei edukacinei veiklai, kurią planuoju tęsti ir ateityje.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.