#
#

Šiaulių Jovaro progimnazija: „Atrask fizikos lobius“

Mokykla: Šiaulių Jovaro progimnazija

Kūrybos agentas:  Sandra Navickaitė

Kuriantis praktikas:  Povilas Plūkas

Kuruojantis mokytojas:  Ramunė Mickaitienė

 


Tyrinėjimo sritis:  Fizika žaidžiant

Tikslinė grupė:  30 septintokų, 13-14 metų moksleivių

Tikslai:  Paskatinti moksleivius mokytis fizikos įdomiai, jiems priimtinu būdu. Parodyti, jog fizika yra lengvas ir įdomus mokslas, kuomet ją sieji su praktiniais dalykais, kurie vyksta mūsų aplinkoje.


Mokiniai noriai mokėsi ir darė pažangą, į kūrybiško mokymosi veiklą buvo įtraukti ne tik projekte dalyvaujantys mokiniai, bet ir kitų 7-8 klasių mokiniai (fotografavo ir filmavo procesą, kūrė filmukus; išbandė sugalvotą žaidimą; dalyvavo refleksijoje).

Mokiniai ugdėsi mokėjimo mokytis kompetenciją, projekte dalyvaujantys mokytojai sudomino projektu ir įtraukė į jį kitus mokytojus (chemijos, matematikos, gamta ir žmogus, dailės, technologijų) kurie išreiškė pozityvų susidomėjimą projektu ir norą įsijungti į projektą.

Dalyvaudami kūrybiško mokymosi projekte mokytojai parodė, kad yra atviri pokyčiams, norintys dirbti kūrybiškai, ieškantys naujų mokymo(si) metodų, norintys ir gebantys dalyvauti ugdymo proceso kaitoje.

Tęsinys


Nuorodos: „Kūrybinės partnerystės" mokyklos tinklapyje, projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com - palaikykite! Nuotraukų galerija Picasa


 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.