#
#

Vaikų televizija „Vaikų Marsas“ Kauno Motiejaus Valančiaus pradinėje

Mokykla: Kauno Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla

Kūrybos agentas:  Urtė Karaliūtė

Kuriantis praktikas:  Domas Burkauskas

Kuruojantis mokytojas:  Rolanda Girskienė

 


Tyrinėjimo sritis:  Kalbinė raiška, teksto suvokimas

Tikslinė grupė:  15 antrokų, 8-10 metų moksleiviai

Tikslai:  Ieškoti tinkamų metodų, kuriuos pritaikę siekėme patobulinti mokinių skaitymo, kalbėjimo, rašymo bei teksto suvokimo įgūdžius ir mažinti socialinę atskirtį mokyklos bendruomenėje.


Pasibaigus projektui teigiamai pakito mokyklos bendruomenės požiūris į projekte dalyvavusią klasę ir jos mokinių gebėjimus. Visos mokytojos realiai pamatė, kad galima mokyti ir mokytis įdomiau, kūrybiškiau ir laisviau derinant įvairias savo, mokinių bei partnerių galimybes. Atsirado daugiau drąsos eksperimentuoti, pajutome poreikį bendradarbiauti tarpusavyje, siekiant ugdymo tikslų.

Įvykdytas projektas paskatino mokyklą susimąstyti apie savitumą, išskirtinumą, tad sieksime parengti ir įgyvendinti kryptingo meninio ugdymo programą. Projekto metu sukurta Vaikų televizija yra labai geras kūrybiško mokymosi pavyzdys pasiekiamas tiek mokyklos bendruomenei, tiek besidomintiems už jos ribų, kadangi jis yra patalpintas mokyklos internetinėje svetainėje.

Kūrybiško mokymosi projekto metu Kauno Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos moksleiviai sukūrė televizijos laidą „Vaikų Marsas"Tęsinys

Nuorodos: „Kūrybinės partnerystės" mokyklos tinklapyje, projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com - palaikykite!

 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.