#
#

Vilniaus „Pelėdos“ pradinė mokykla

Interneto svetainė:  www.peleda.vilnius.lm.ltMokykla įsikūrusi ramiame Vilniaus Justiniškių mikrorajone, toliau nuo miesto šurmulio, buvusio darželio patalpose. „Pelėdos“ pradinei mokyklai beveik 20 metų ir visada ugdymo centre buvo ir yra vaikas. Puoselėjame etnines vertybes ir kuriame naujas tradicijas, atsižvelgdami į švietimo naujoves stengiamės visapusiškai tenkinti mokinių poreikius. Mokykloje galima rinktis kryptingą meninį ugdymą, yra kelios šokių klasės.
Pradinės mokyklos bendruomenė nedidelė, lengvai suburiama įvairiai veiklai, vyrauja geranoriškumo atmosfera, kolektyvas draugiškas, paslaugus. Vertiname nuoširdumą, gerus tarpusavio santykius, kadangi saugi patikima aplinka įtakoja pradinio amžiaus vaiko gerą savijautą ir sklandų mokymąsi. Taigi, ypatingi esame tuo, kad ugdome pačius mažiausius bendrajame lavinime- pradinukus.

„Tapk, kuo esi” - Vilniaus „Pelėdos
 
Daugiau
 
Vilniaus „Pelėdos“ pradinės mokyklos projektas “Slaptas miestas: Pelėdžiuko kelionės”
 
Daugiau
 
Vilniaus Pelėdos pradinės mokyklos projektas „Eko(logo) maiš(t)as (mokytojams ir tėvams)"
 
Daugiau
 
Vilniaus Pelėdos pradinės mokyklos projektas „Eko(logo) maiš(t)as"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.