#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Žilvinas Landzbergas

Mokykla: Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla

Mokykla: Kėdainių „Aušros" sveikatinimo ir sporto pagrindinė mokykla

Mokykla: Anykščių rajono Viešintų pagrindinės mokyklos projektas „Chameleono eksperimentas"

Mokykla: Prienų r. Skriaudžių pagrindinės mokyklos projektas „Begalybės mazgas“


Esu skulptorius. Nuo 2007 tų metų aktyviai įsitraukiau į kūrybinę veiklą šiuolaikinio meno scenoje Lietuvoje bei svetur. Skulptūros studijų metu magistro laipsį įgyjau Vilniaus dailės akademijoj, vėliau postudijinę dviejų metų rezidenciją atlikau De Ateliers mokykloje Amsterdame. Šių studijų metu įgyjau daugiau patirties ir geriau susipažinau su pasauliniu meno kontekstu, jo modeliais, bei įsigyjau puikių kolegų. Šią savo patirtį šiandien taikau savo kūrybiniame bei edukaciniame darbe nuosekliai stengdamasis praplėsti meno kūrinio formos, turinio ir jų santykio su erdve bei žiūrovu lauką.

Lygiagrečiai vasaromis jau ne pirmą kartą organizuoju vasaros menų stovyklą tikėdamas, jog šiandien trūksta alternatyvių būdų sukviesti meninikus prie bendro stalo pasidalinti įgūdžiais, mintimis ir taip akumuliuoti ir paskatinti savo kūrybą.

Per praeitą sezoną su savo kūriniais greta kitų parodų teko sudalyvauti garsioje „Frieze“ meno mugėje, o taip pat turėjau garbės atsovauti Vilnių Liverpulio X Bianalėje.

Kūrybinių partnerysčių projektas ir šios iniciatyvos įgyvendintos idėjos sužavėjo nuo pirmo susitikimo kuris vyko 2010 pavasarį.  Manau ypač šiandien yra svarbu permastyti žmogaus vietą pasaulyje ir taip kaip jis jį kuria, kartu – žmogaus galimybes bei atsakomybes. Todėl tikiu –  “Kūrybinės partnerystės” - yra puiki galimybė vykdyti šią užduotį dirbant gražaus tikslo link. Labai norėčiau prisidėti prie šio, kaip minėjau, bendro tikslo ir tikiuosi padaryti ir savo nedidelį indelį.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.