#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Simonas Ramanauskas

Mokykla: Vilkaviškio rajono Alvito pagrindinė mokykla

Mokykla: Jonavos „Lietavos" pagrindinė mokykla


Jau paauglystėje kūrybą suvokiau kaip kažką savita ir kartu artima – nesvarbu, ar tai buvo poezija, ar muzika – viskas plaukė iš vidaus.Taip gimė mokyklos muzikos ansamblis, grojęs festivaliuose, dideliuose koncertuose. Kūriau muziką ir rūpinausi grupės koncertine veikla, įrašais. Mus lydėjo sėkmė. Tais laikais dar nebuvo „Youtube“, feisbuko, sėkmė mus lankė koncertuojant, radijo bangomis. Nors kišenėje turėjome kontraktą, grupės nariai pabūgo, svarbesni tapo mokslai ir kiti prioritetai, išsiskyrėme ramiai. Visada buvau renginių, kitų veiklų, festivalių idėjinis ir veiklos organizatorius. Turiu ir darbo TV, kino pramonėje, muziejuose patirties. Kažkas veda į priekį, neleidžia sėdėti vienoje vietoje, kas tai? Idėja, laisvė, įkvėpimas...

Dabar jau kuris laikas su partneriu turime savo verslą, teikiame interneto rinkodaros paslaugas, konsultuojame ir taikome įvairius sprendimus, kurie padeda siekti tikslų ir būti matomiems mūsų klientams. Naujas iššūkis! Atsidarėme knygų interneto parduotuvę. Mano nuomone – nesvarbu, ar tu verslininkas, ar mokytojas, ar picų kepėjas – kurti turi kasdien! 

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.