#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Vytautas Rukštelė

Mokykla: Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija

Mokykla: Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla


Sveiki, esu Vytautas Rukštelė, pagal specialybę istorikas, tačiau šiandien šis mokslas labiau liko mano hobiu nei tikruoju užsiėmimu. Dar esu gavęs neįkainojamos patirties mokydamasis Norvegijoje „Sportą ir sporto žurnalistiką“. Ten taip pat atradau fotografiją kaip užsiėmimą, kuriam iki šiol skiriu dalį savo laiko. O kalbant apie darbą, tai pastaruosius 8 – erius metus dirbu su įvairaus pobūdžio komandomis, žmonių grupėmis, padedu joms atrasti jų stipriąsias sąvybes bei mažinti esamus trūkumus. Galiu drąsiai sakyti, jog esu komandos kūrimo bei vystymo specialistas. 

Šios žinios ir patirtis neatsirado iš dangaus. Nuo mažų dienų esu skautas, priklausau vienam didžiausių judėjimų pasaulyje. Būtent veikla skautuose ir padėjo tvirtus pagrindus tai veiklai, kurią darau šiandien. Skautų tarpe reikėjo tiek burti komandas, tiek organizuoti renginius, tiek prisiimti atsakomybes, tiek vadovauti jaunesniems, ir visa ši gauta patirtis, leidžia man puikiai atlikti mano mėgiamą darbą. Taip pat gamta ir buvimas joje mane įkvepia būsimiems iššūkiams.

Kodėl „Kūrybinės partnerystės“? Matyt, dėl to, kad man patiko ši idėja, kuomet ją išgirdau pirmą kartą ir dar dėl to, kad man patinka imtis naujų anksčiau dar nedarytų veiklų. Taip pat matau naudą Lietuvos ateičiai, jaunimui ir visiems tiems, ką bent kiek palies šis projektas.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.