#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Viltautė Žemelytė

Mokykla: Vilkaviškio r. Virbalio vidurinė mokykla

Mokykla: Lazdijų rajono savivaldybės Kučiūnų pagrindinė mokykla

Mokykla: Vilkaviškio rajono Alvito pagrindinė mokykla


Šiuo metu dirbu su dviem organizacijom. NVO „Balta scena“ (www.baltascena.lt) koordinuoju projektą „Klounai be sienų“, kur susitinka kultūros ir socialinis sektoriai. Taip pat esu teatro „Cezario grupė“ (www.cezariogrupe.lt), vieno aktyviausių Lietuvos nevyriausybinių teatrų, vadybininkė. Sieju savo gyvenimą su kūryba, o tiksliau – kūrybiškumu. Daugiausia dirbu su menininkais ir bandau jų meninę kalbą išversti į tekstus, projektus ir padėti įgyvendinti jų idėjas realiai.

Mano veikla visada siejosi su edukacija (dirbau stovyklose, edukaciniuose projektuose, kūriau edukacines programas). Dirbu su vaikais ir jaunimu, nes jaučiu, kad jie dažnai tampa mano įkvėpimo šaltiniu. Manau, kad „Kūrybinės partnerystės“ yra unikali proga mokytis kūrybiškumo iš vaikų.

Dalyvauti „Kūrybinių partnerysčių“ projekte mane paskatino labai stipri nuojauta, kad tai tikrai gali atnešti teigiamų permainų Lietuvos švietimo sistemoje. „Sergu“ už visas geras permainas, kurios pasiekia dabartinius moksleivius, už galimybę saviraiškai, už galimybę būti individualiais.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.