#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Jurgita Jakubauskaitė

Mokykla: „Kūrybos mozaika” Sidabravo vidurinėje

Mokykla: Rokiškio rajono Obelių darželio - mokyklos projektas „Kuriame savo mokyklą kartu"

Mokykla: Mažeikių r. Viekšnių gimnazijos projektas „Kelionės už 3D ribų“

Mokykla: Vilniaus rajono Pagirių gimnazijos projektas „Erdvė augti!"

Mokykla: Visagino Draugystės vidurinės mokyklos projektas „Viena kartą Aukštaitijoj...“

Mokykla: Visagino Draugystės vidurinės mokyklos projektas „Vieną kartą Aukštaitijoj...“ (II)


Šiuo metu esu kitokio dizaino studijos „Absurdo idėjos“ savininkė. Iki įkuriant savo verslą esu išbandžiusi daugybę veiklų – nuo padavėjos iki verslo vystymo, baigiau architektūros studijas, dalyvavau įvairiose mokymuose. Todėl šiai dienai išmanau daugybę sričių (nuo meno iki rinkodaros ir technologijų). 

Kodėl „Absurdo idėjos“? Renkantis pavadinimą savo įmonei, siekiau ne šokiruoti vartotoją , bet kuo tiksliau apibrėžti veiklos filosofiją. Žodis „absurdas“ aiškinamas kaip beprasmybė, prasmės neturintis reiškinys. O „idėja“ – pagrindinė daikto esmė. Mano tikslas – beprasmybei suteikti prasmę. Nepatogius dalykus paversti patogiais. Dauguma mano idėjų kyla iš nepatogumo, neatitikimo poreikiams. Ir tokia filosofija kuo puikiausiai apibrėžia tiek mano komercinę tiek socialinę veiklas. Aš absurdą paverčiu idėja ir ją realizuoju. 

Be daiktų dizaino kūrimo iš antrinių žaliavų daug laiko skiriu įvairiems socialiniams projektams, skirtiems jaunimui, socialinės rizikos grupėms. Pagrindinis projektų tikslas yra skatinti veiklumą, keisti gyvenimo būdą, atrasti svajonių, tikslų. 

Gebėjimas kurti daiktus iš antrinių žaliavų labai padeda mano socialinėje veikloje. Pavyzdžiui paprastom pigiom (o dažnai visai nekainuojančiom) priemonėm, su mano pagalba, tiek mokyklose, tiek globos namuose vyresni vaikai gali savo rankomis įsirengti smagų laisvalaikio kampelį. Projekto metu vaikai ne tik įgauna kūrybinių ir gamybinių įgūdžiu, bet ir akivaizdžiai pamato rūšiavimo naudą, o savo rankomis sukurtus daiktus ima labiau tausoti. Taip pat proceso metu išmoksta veikti kaip komandą, diskutuoti, realizuoti idėjas – nieko nėra neįmanomo. 

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.