#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Aurelija Slapikaitė Jurkonė

Mokykla: Virbalio vidurinės mokyklos „Lauko laboratorija”

Mokykla: Pakruojo rajono Balsių pagrindinės mokyklos projektas „Šiltesni santykiai – jaukesnė klasė“: klasės-skaityklos interjero kūrimas vienijant klasę

Mokykla: Vilkaviškio r. Alvito pagrindinės mokyklos projektas „Erdvės analizė“

Mokykla: Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos projektas „Kūrybiškumo ir bendradarbiavimo raumenų auginimas. Erdvės laboratorija“

Mokykla: Zarasų Ažuolo gimnazijos projektas „Erdvė būti kartu“

Mokykla: Rokiškio r. Obelių mokyklos-darželio projektas „SU(iš)GYVENIMAS“

Mokykla: Prienų rajono Stakliškių gimnazijos projektas (I)

Mokykla: Prienų rajono Stakliškių gimnazijos projektas „Baimės akys plačios“


Esu Aurelija, šiuo metu gyvenu ir dirbu Vilniuje kaip architektė, interjero dizainerė, taip pat esu architektūros fondo savanorė. Esu daugelio projektų su architektūros [vaikų] fondu dalyvė- tai ,,KAD’’- keliaujančios architektūros dirbtuvės, ,,AKIM’’- aukštosios kultūros impulsai mokykloms ir kiti. 

Mano pomėgiai: kinas, teatras, fotografija, muzika, badmintonas, kelionės, įvairūs šokiai ir dalyvavimas ,,kūrybinėse dirbtuvėse‘‘, ekskursijose. 

Man patinka jaunimas, nes jis yra talentingas ir kaskart stebina savo kūrybiškumu bei idėjomis, bet dažnai jis gali būti suvaržytas stereotipų. Todėl man norisi dirbti su jaunimu, kad jiems padėčiau atskleisti jų talentus ir tuo pačiu įgyvendinčiau sau išsikeltus tikslus. 

Labiausiai norėčiau sujungti piešimą, muziką, fotografiją, modelių kūrymą ir erdvės erksperimentavimą, organizuoti kūrybines dirbtuves ir leisti vaikams daug kurti patiems. Sulaužyti ribas tarp to ką žinome ir mokame, pradėti viską iš naujo, atrasti kažką savitą ir kurti visiems kartu dirbant komandoje, tuo pačiu pati noriu mokytis iš jų. 

Mano tikslas nesustoti, visuomet judėti pirmyn, atrasti kažką naujo ir tai padėti daryti kitiems.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.