#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Kęstutis Venskūnas

Mokykla: Joniškio „Saulės" pagrindinė mokykla

Mokykla: Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla

Mokykla: Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos projektas „Radijo stotis“


Esu kompozitorius, garso režisierius. Tiek, kiek save prisimenu – domiuosi muzika ir galimybe joje save išreikšti. Nors pradėjau nuo dalyvavimo media festivaliuose ir kūrybiniuose projektuose, pastaruoju metu dažniausiai tenka dalyvauti komercinių projektų kūrimo procese. Jūs galite paklausti: „Kokia čia kūryba?“. Tačiau šių dienų komerciniuose projektuose yra nemažai naujų idėjų bei netradicinių sprendimų. Kiekvienas užsakovas turi pasąmoningą norą išsiskirti iš minios, pabrėžti savo stipriąsias savybes, individualumą. Padėdamas jiems tai įgyvendinti – padedu ir sau. Tai tarsi apsikeitimas žiniomis ir patirtimi. Vedamas tos minties įkūriau savo įmonę, kuri specializuojasi garso produkcijos gamybos srityje. Taip pat aktyviai domiuosi Aikido kovos menu (http://lt.wikipedia.org/wiki/Aikido).
Tie, kas mane pažįsta, žino, kad kurdamas mėgstu būti atviras ir konkretus. Kūrybinis procesas man – tai problema. Sprendimo būdų ieškau remdamasis Aikido įgyta patirtimi. Šis požiūris padeda nenukrypti nuo bendros vizijos ir rasti sprendimą iškilusioje situacijoje, versle ar kasdieniniame gyvenime.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.