#
#

Prienų r. Stakliškių vidurinė mokykla

Interneto svetainė:  http://www.stakliskiuvm.puslapiai.lt/Istoriniuose šaltiniuose Stakliškių vardas minimas nuo XIV a. Lietuvos didysis kunigaikštis Žygimantas Augustas 1549 m. dvarą ir miestelį padovanojo Barborai Radvilaitei. Mokykla savo istoriją pradėjo1593 m., kaip parapijinė mokykla. 1945 m. Stakliškėse pradėjo veikti progimnazija, vėliau peraugusi į vidurinę mokyklą. 1956-1957 m.m. išleista pirmoji abiturientų laida.

     Stakliškių vidurinė mokykla- didelė ne dydžiu, bet siekiais, vykdomomis veiklomis. Esame draugiškas, nuoširdus, aktyvus, priimantis naujoves kolektyvas. Mokytojai linksmi, bendradarbiaujantys. Atrodytų, kad visos mokyklos panašios, bet jos skiriasi jose dirbančiais žmonėmis, ugdančiais jaunąją kartą, ir mokiniais, pagrindiniais mokyklų šeimininkais. Mūsų mokykla- tai miestelio širdis, kur susirenka ne tik mokiniai, bet ir tėveliai, bendruomenės nariai ir atvykę iš svetur svečiai. Čia nematyti liūdnų veidų. Didžiuojamės savo mokykla. Štai tokie mes, stakliškiečiai.Prienų r. Stakliškių vidurinės mokyklos projektas „Bendravimo chemija“
 
Daugiau
 
Prienų rajono Stakliškių gimnazijos projektas (I)
 
Daugiau
 
Prienų rajono Stakliškių gimnazijos projektas „Baimės akys plačios“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.