#
#

Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos projektas „Židinys kūrybiškai“

Mokykla: Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija

Kūrybos agentas:  Vytautas Rukštelė

Kuriantis praktikas: 

Kuruojantis mokytojas: 

 


Tyrinėjimo sritis:  Motyvacijos didinimas, pamokų lankomumas

Tikslinė grupė:  10 trečiokų ir ketvirtokų – gimnazistų, 17–18 metų moksleiviai

Tikslai:  Skatinti mokinius ir mokytojus drąsiai reikšti idėjas ir būti atviriems pokyčiams. Taip pat šiuo projektu siekiama, kad bendra veikla, komandinis darbas apjungtų tiek mokinius, tiek mokytojus, ir tikėtasi, kad tai išaugs į atviresnį ir nuoširdesnį tarpusavio bendravimą.

Mokomieji dalykai, su kuriais susijęs projektas:  Meninis ugdymas, bendrųjų kompetencijų ir gyvenimo įgūdžių ugdymas


Kūrybinė veikla, įtraukta į projektą:  Interjero dizainas, dailė, fotografija


Mokytojai pamokų metu ėmė naudoti daugiau aktyvių metodų, įtraukiančių jaunuolius į procesą ir dėstomą dalyką. Mokiniams tai suteikė galimybę laisviau reikšti mintis, gilintis į temą ir užduotį. Dar labiau sumažėjo atstumas tarp mokytojų ir mokinių. Projekto metu įgyta patirtimi dalinamės seminarų metu su Vilniaus miesto mokytojais ir gimnazijos bendruomene.

Ant laurų neužmigsime ir toliau ugdome andragogų bei pedagogų ir mokinių kūrybiškumą. Toliau nuosekliai ieškome naujų priemonių inovacijoms mokykloje plėtoti.

Nuorodos: Kūrybinės partnerystės" mokyklos tinklapyje, projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com - palaikykite!

 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.