#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Gabrielia Kuodytė

Mokykla: Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos projektas „Gyvūnų mokykla“

Mokykla: Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos projektas „Kino jungtys“

Mokykla: Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos projektas „Geologinė kriminalistika“


Esu ne tik teatro ir kino aktorė, bet turiu ir pedagoginės praktikos. Trejus metus dirbau Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje, kur dėsčiau solinį dainavimą bei aktorinį meistriškumą. Taip pat dalyvavau ne viename seminare, kur vedžiau sceninio judesio užsiėmimus, taip pat dirbau keliose vaikų stovyklose, kur vedžiau teatrinius užsiėmimus. Nebijau darbo su vaikais, nes šalia spektaklių didžiosiose pasaulio scenose, penktus metus važinėju po Lietuvos miestus ir miestelius, vaidindama darželiuose bei mokyklose su vitražinių lėlių šešėlių teatriuku „Vaivorykštė“. Darbas su vaikais man yra mielas. 

Dalyvaudama šiame projekte noriu pasidalinti savo žiniomis. Tikslas - meninis probleminio amžiaus paauglių ugdymas. Scenos meno (daugiausia - teatro ir muzikos) mokymas ir praktinis išpildymas, siekiant atitraukti paauglius nuo galimos priklausomybes nuo kompiuterio, TV, žalingų įpročių ir nusikalstamo pasaulio. Siekiant ugdyti mokinių ir mokytojų kūrybiškumą, plėsti jų meno žinias, mokyti(s) dirbti grupėje.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.