#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Rolanda Lukoševičienė

Mokykla: Klaipėdos „Vyturio“ pagrindinė mokykla

Mokykla: Klaipėdos rajono Endriejavo vidurinė mokykla

Mokykla: Plungės technologijų ir verslo mokykla


Visuomet mėgau fantazuoti ir kurti dalykus, kurie realų pavidalą įgyja tik vaizduotės ir aktyvaus siekio tai įgyvendinti dėka. Išbandžiusi įvairias veiklas bei stebėdama kitus žmones, supratau: mūsų galimybės neribotos, tik mes patys tas ribas nubrėžiame.

Manau, kad kiekvienas žmogus yra kūrybiškas, jeigu klauso savo širdies balso ir į tai, ką daro, įdeda dalelę savęs. Nes bet kuriam veiksmui, net pačiam buitiškiausiam, pridedamąją vertę suteikia tik iš vidinio pasaulio siunčiama žinia.

Nors baigiau teatro režisūros specialybę, o vėliau - teatrologijos magistrantūros studijas, tapau žurnaliste ir įvairiuose laikraščiuose dirbau 15 metų. Dažniausiai rašiau apie kultūrą. Paskui dirbau viešųjų ryšių srityje, su korporatyvinėmis organizacijomis ir verslo įmonėmis.   

Dar vienas veiklos etapas – prieš metus mano įkurta VšĮ „Žinių namai“. Kad ji atsirastų, teko daug mokytis – rinkodaros, pardavimų meno, buhalterijos, planavimo. Po „Žinių namų“ stogu sujungiau visą anksčiau įgytą patirtį: gebėjimą rašyti, organizuoti, burti žmones bendrai idėjai, skleisti informaciją įvairioms auditorijoms. Pagrindinis mano vadovaujamos įstaigos „produktas“ – žinios įvairiais pavidalais, žmones pasiekiančios per renginius, leidybos ir komunikacijos projektus, tekstus.

Gamtoje nėra statikos: viskas be paliovos kinta. Tas, kas sustoja ir galvoja, kad jau užaugo, miršta. Todėl ir žmogus, jeigu nori gyventi darnoje su savimi ir aplinka, jausti gyvenimo pilnatvę, turi tobulėti ir judėti drauge su kintančiu pasauliu.

Vis dar noriu mokytis ir įgyti naujų įgūdžių. Tačiau turiu ir patirties, kuria norėčiau pasidalinti su kitais. Todėl ir dalyvauju „Kūrybinių partnerysčių“ projekte.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.