#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Paulius Tamolė

Mokykla: Kauno „Santaros“ gimnazija

Mokykla: Vilniaus licėjus

Mokykla: Vilniaus Centro vidurinė mokykla

Mokykla: Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos projektas „Teatro laboratorija „Reptilija“

Mokykla: Alytaus Piliakalnio pagrindinės mokyklos projektas „AŠ+TU=MES“

Mokykla: Klaipėdos r. Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos projektas „Pabėgimas iš klasės“

Mokykla: Klaipėdos r. Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos projektas „Mokytojų klubas: Frankenšteino laboratorija”


Esu jaunas žmogus ieškantis naujų iššūkių ir patirčių. Noriu nuolatos tobulėti ir plėsti savo pažinčių ratą, o šis projektas leistų savo ambicijas ir norus patenkinti visokeriopai. Esu labai suinteresuotas dalyvauti šiame projekte, nes tai yra galimybė įgyti naujos patirties ir iš kitos šalies bendraminčių (D. Britanijos).
   
2007 metai baigiau Lietuvos muzikos ir teatro akademiją ir įgijau aktoriaus-šokėjo specialybę. Nuo tada nuolatos darbuojuosi įvairiuose Lietuvos teatruose, kaip laisvai samdomas aktorius. Per tuos metus teko darbuotis su garsiausiais Lietuvos ir užsienio režisieriais (O. Koršunovu, J. Vaitkumi, E. Lecascade ir kt.), bei choreografais. Todėl manu, kad šiame projekte turėsiu progos savo įgytas žinias ir patirtį pasidalinti su kitais žmonėmis – mokytojais ir moksleiviais.

Kūrybiškumą ir teatre sukauptą patirti tenka pritaikyti darbuojantis su moksleiviais. Nuo 2005 m. dirbu Kauno A. Smetonos gimnazijoje teatro mokytoju ir padedu paruošti moksleivius respublikiniams meninio skaitymo konkursams, kuriuose ne vienerius metus su mokiniais laimime prizines vietas. Tikiuosi, kad ši patirtis puikiai pasitarnaus Jūsų projekte, kur kompetencija dirbant su mokyklomis yra labai svarbi.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.