#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Laura Gabrielaitytė-Kazulėnienė

Mokykla: Vilniaus „Pelėdos“ pradinė mokykla

Mokykla: Marijampolės Jono Totoraičio pagrindinė mokykla

Mokykla: Šakių r. Gelgaudiškio vidurinė mokykla

Mokykla: Rokiškio Senamiesčio progimnazija


Vilniaus universitete baigiau Kultūros istorijos ir antropologijos bei Paveldosaugos studijas.
Šiuo metu dirbu VšĮ „Menų spaustuvė“ tarptautinių projektų koordinatore. Esu atsakinga už užsienio rezidentų programą, Europos savanorių tarnybos programą ir festivalio „Naujasis Cirko Savaitgalis“ organizavimą. Kiekvienais metais prisidedu prie festivalio „Naujasis Baltijos Šokis“ vadybinės grupės, kurioje esu atsakinga už tarptautinių trupių koordinavimą. „Menų spaustuvėje“ nuolat įgyvendinami scenos menų projektai. 

„Kūrybinių patnerysčių“ projektas itin įdomus, nes jo  metu labai svarbus asmeninių kompetencijų tobulinimas, dalyvaujant mokymuose ir viso projekto metu. Taip pat ši veikla būtų nuolat kintančioje ir dinamiškoje aplinkoje, kuri skatina asmeninį tobulėjimą.

Šiuo projektu tikiu, nes esu dalyvavusi kitokio pobūdžio, tačiau šiek tiek panašiame projekte dar mokydamasi mokykloje ir žinau kiek daug patirties ir žinių gali įgyti vaikai ar paaugliai dalyvaudami įvairiuose projektuose, kurios vėliau jiems gali padėti socialiniame gyvenime.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.