#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Kristina Jakubauskaitė-Veršelienė

Mokykla: Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla

Mokykla: Anykščių raj. Viešintų pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras

Mokykla: Rokiškio rajono Pandėlio gimnazija

Mokykla: Utenos Krašuonos progimnazija

Mokykla: Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos projektas „Istomatika"

Mokykla: Tauragės rajono Žygaičių gimnazijos projektas „Mažieji didieji atradimai"

Mokykla: Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos projektas „Žibančių akių paslaptis“

Mokykla: Kelmės rajono Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio vidurinės mokyklos projektas „Mokykla kaip stovykla“


Gyvenimas būtų be galo nuobodus, jei kurti būtų įmanoma tik menininkui. Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad nėra srities, kurioje neįmanoma būti kūrybiškam. Tačiau būti kūrybiškam irgi reikia išmokti.

Vienas didžiausių kūrybos priešų – visokių rūšių baimė. Pritariu vieno autoriaus nuomonei, kad lengviausia baimę įveikti – tai imtis ją tyrinėti, nugalėti ją savo smalsumu. Sužadinti smalsumą – tai prikelti kūrybines pajėgas, kurios skatina peržengti ribas, anksčiau laikytas neįmanomomis. 

Mane smalsumas atvedė tyrinėti gyvenimo scenoje dėsnių (turiu galvoje teatrą), taip pat parūpo kaip surengti tokį renginį, po kurio  žmonės dar ilgai nenorėtų skirstytis, viriau sriubas, gal tiksliau – troškinius, televizijos virtuvėje. Su ne mažesniu įkarščiu aiškinausi, kaip sukurti įtaigiausią reklamą. 
Dabar man smalsu, ką netikėtai įdomaus ir reikšmingo galime sukurti drauge. Tikiu, kad chemija gali dainuoti, informatika – tapyti, o matematika – rašyti poeziją. Tikiu, kad mokymasis gali būti įkvepiantis, uždegantis ilgam naujiems atradimams mokinius, mokytojus. Ir mane.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.