#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Gitana Pinkevičienė

Mokykla: Marijampolės Jono Totoraičio pagrindinė mokykla

Mokykla: Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinė mokykla

Mokykla: Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinė mokykla

Mokykla: Kauno Milikonių vidurinė mokykla

Mokykla: Alytaus Piliakalnio pagrindinė mokykla


Mano vardas Gitana.  Gimiau 1971m.  Alytuje. 1995 m. Klaipėdos universitete įgijau Kultūros vadybos bakalauro laipsnį; 2005 m. Vilniaus dailės akademijoje UNESCO Kultūros politikos ir vadybos katedroje įgijau Menų magistrės laipsnį.  Dvylika metų (1995-2007) dirbau Alytaus miesto savivaldybės Kultūros skyriuje.  Teko dirbti daug ir įdomių darbų- kurti savivaldybės kultūros politiką, organizuoti miesto šventes, tarptautinius ir  vietinius meno festivalius, dailės plenerus,  simpoziumus.

Nuo 2000 metų aktyviai pradėjau dalyvauti projektinėje veikloje. Parengiau ir  įgyvendinau ne vieną tarptautinį projektą, tačiau labiausiai džiaugiuosi, kad mano iniciatyva ir įvairių tarptautinių  jaunimo stovyklų pagalba, 1999 m.  pradėjo formuotis Alytaus jaunimo simfoninis orkestras „Svajonė“, kuris puikiai gyvuoja ir šiandien.

2007 m. įkūriau įmonę ir „nėriau“ į verslą. Ir nors versle daug kas yra kitaip , tačiau puikiai pritaikau kai kurias žinias, kurias įgijau kultūros srityje. 
Žinau, kad kūrybiškumas visose gyvenimo srityse yra svarbus veiksnys, dėl to man įdomus šis projektas. Taip pat noriu pasidalinti sukaupta patirtimi ir išmokti kažko naujo.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.