#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Lina Užkuraitytė

Mokykla: Radviliškio rajono Sidabravo vidurinė mokykla

Mokykla: Vilniaus Petro Vileišio progimnazija

Mokykla: Utenos rajono Sudeikių pagrindinė mokykla

Mokykla: Šiaulių rajono Raudėnų mokykla

Mokykla: Kauno Martyno Mažvydo vidurinė mokykla


Jau septynerius metus dirbu projektų rengimo, organizavimo ir valdymo srityje. Šiaulių pedagoginiame universitete įgijau muzikos mokytojos specialybę. Nuo 2002 m. Dailės akademijos UNESCO katedroje pradėjau studijuoti kultūros vadybos ir kultūros politikos specialybę. Siekdama įgyti patirties, išbandyti įvairias darbo su projektais sritis, savanoriškai dirbau su įvairiais kultūriniais projektais. Pradžioje daugiausia teko dirbti su kino ir teatro projektais (filmų festivalis „Dogma“, Šiuolaikinės lietuvių dramaturgijos pjesių, skirtų vaikams, paaugliams ir jaunimui, forumas ir pan.). Baigiamojo magistro darbo (2004 m.) tema buvo Tarptautinio vaikų ir jaunimo filmų festivalio, kurį rengiu iki šiol, organizavimas.

Nuo 2005 m. pradėjus dirbti Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Teko įgyvendinti daug įvairių švietimo (mokymai švietimo sektoriaus darbuotojams), edukacinių („Kino knyga“), prevencinių („Aš saugus ir mano klasės draugai saugūs“), tarptautinių (jaunimo mainai „Pasaulis be AIDS“) projektų.

Kiekvienas projektas atsiranda siekiant spręsti tam tikrus klausimus, atkreipti žmonių dėmesį į aktualius reiškinius arba tiesiog išreikšti savo požiūrį, savo nuomonę. Labai mėgstu savo darbą, kuris man leidžia nuolatos plėsti akiratį, kurti ir tęsti dialogą su savimi ir aplinka... Ir mokytis, mokytis, mokytis.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.